Sağlıklı bir beslenme modeli öncelikli kilo vermek olarak algılansa da aslında sana uygun, yaşamının her evresinde devam ettirebileceğin ve planlanmış bir beslenme alışkanlığı kazanmak daha gerçekçi bir yaklaşımdır.

Sadece kilo vermek amaçlı programlar motivasyon kaybına neden olabilir. Uygulamada yaşanan zorluklar devamlılık adına caydırıcı olur bu sebeple hedefimiz yanlış beslenme alışkanlıklarını doğrusu ile değiştirirken artan zindelik ve enerji ile daha güçlü motive olabilmek.


+90 537 615 41 95

‘Beslenme danışmalığı yolculuğu için adımları takip et!’

BİRİNCİ ADIM

Aşağıdaki kutucuğa kendinden bahset, bir paket seç ve randevu oluşturalım.

İKİNCİ ADIM

Gönderdiğimiz anketi doldur.
Görüşmemizden önce rutininiz, sağlığınız, yaşam tarzınız, beslenme alışkanlıklarınız, hedefleriniz ve özel ihtiyaçlarınız hakkında bilgi sahibi olabilmemiz için size bir anket göndereceğiz.

ÜÇÜNCÜ ADIM

Beslenme Uzmanı Aslı Limerer ile tanış.
İlk 1 ile 1bucuk saat süren görüşmede, sizi daha yakından tanıyarak hedefler belirleyeceğiz, beslenme eğitimi vereceğiz ve ihtiyacınıza uygun hangi stratejinin yaşam tarzınıza daha uygun olduğuna karar vereceğiz.

DÖRDÜNCÜ ADIM

İhtiyacınıza uygun kişiselleştirilmiş bir beslenme programı hazırlayacağız.

BEŞİNCİ ADIM

Görüşme sonrası, süreci takip etmek, beslenme ile ilgili takıldığınız her konuda yardım alabilmek, yeni alışkanlıklarınızı, ölçümlerinizi ve hedeflerinizi geliştimek için whats app üzerinden 7/24 iletişimde kalacağız.