Senin için yüz yüze ve online danışmanlık hizmetleri için buradayım. İster Florya’daki ofisimizde yüz yüze ister bulunduğun konumdan online olarak danışmanlık hizmeti alabilirsin.


0537 615 41 95 numarasını arayarak ya da aşağıdaki WhatsApp kutucuğuna tıklayarak yüz yüze danışmanlık randevusu oluşturabiliriz. Online beslenme danışmanlığı için ise aşağıdaki formu doldurabilirsin, sana gün içinde geri dönüş sağlayacağız!


+90 537 615 41 95

‘Beslenme danışmalığı yolculuğu için adımları takip et!’

BİRİNCİ ADIM

Aşağıdaki kutucuğa kendinden bahset, bir paket seç ve randevu oluşturalım.

İKİNCİ ADIM

Gönderdiğimiz anketi doldur.
Görüşmemizden önce rutininiz, sağlığınız, yaşam tarzınız, beslenme alışkanlıklarınız, hedefleriniz ve özel ihtiyaçlarınız hakkında bilgi sahibi olabilmemiz için size bir anket göndereceğiz.

ÜÇÜNCÜ ADIM

Beslenme Uzmanı Aslı Limerer ile tanış.
İlk 1 ile 1bucuk saat süren görüşmede, sizi daha yakından tanıyarak hedefler belirleyeceğiz, beslenme eğitimi vereceğiz ve ihtiyacınıza uygun hangi stratejinin yaşam tarzınıza daha uygun olduğuna karar vereceğiz.

DÖRDÜNCÜ ADIM

İhtiyacınıza uygun kişiselleştirilmiş bir beslenme programı hazırlayacağız.

BEŞİNCİ ADIM

Görüşme sonrası, süreci takip etmek, beslenme ile ilgili takıldığınız her konuda yardım alabilmek, yeni alışkanlıklarınızı, ölçümlerinizi ve hedeflerinizi geliştimek için whats app üzerinden 7/24 iletişimde kalacağız.